banner2

banner10

21 Ağustos 2019 Çarşamba

Predator ve Jason, Mortal Kombat X İçin Resmi Olarak Tanıtıldı

Geçtiğimiz gün sabah saatlerinde Xbox Live'da Mortal Kombat X için yayınlanacak bir DLC paketinin içeriği ortaya çıkmıştı.

21 Mart 2015 Cumartesi 16:25
Predator ve Jason, Mortal Kombat X İçin Resmi Olarak Tanıtıldı
Paketin açıklama kısmında iki klasik Mortal Kombat karakterinin yanı sıra Jason Voorhees ve Predator'ın oynanabilir karakter olacağı yazılıydı. Yayınlanan yeni videoda ise karakterler resmi olarak tanıtıldı.

Meydan Film Karakterlerinin

Yeni oyuna dair en çok konuşulan konulardan bir tanesi karakter listesi oldu. Serinin sıkı takipçileri görmek istedikleri karakterler için imza kampanyaları dahi başlattı. Kampanyalar arasında en büyük başarıyı elde eden karakter ise Tremor olmuştu. Kombat Pack ismi verilen paket için yayınlanan tanıtım videosunda gördüğümüz isimlerden biri de Tremor oldu. Başlatılan kampanyanın nihayete erdiğini de böylece anlamış olduk. Tremor isminin açıklanmasından sonra ise Kabal, Rain ve Striker gibi isimlerin yeni oyunda yer almayacağı tartışmaları başladı.

Klasik karakterlerden Tanya'nın yanı sıra oyuna eklenecek iki film karakteri ise videonun en dikkat çeken özelliği kuşkusuz. Korku filmlerinden tanıdığımız daha doğrusu çokta tanımak istemediğimiz Jason oyuna eklenen yeni karakterlerden bir tanesi oldu. Sonlara doğru sessizce ekibe eklenen Predator ise tüylerimizi diken diken etmeye yetti. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner15
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV