banner2

banner10

23 Eylül 2019 Pazartesi

Melih Gökçek ASY Medya’nın yeni stüdyolarında

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek; ASY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Saydam Yalçın’ı ziyaret etti. ASY Medya'nın Ankara Çukurambar'daki yeni adresinde gerçekleşen ziyarette Melih Gökçek ve ASY Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın, fikir alışverişinde bulundular.

30 Aralık 2014 Salı 20:30
Melih Gökçek ASY Medya’nın yeni stüdyolarında
 ASY Medya’nın çatısı altında bulunan Radyo Trafik Ankara’da ‘Başkanlar konuşuyor’ adlı programa katılan Melih Gökçek,  yayın sonrasında ASY Medya stüdyolarını gezdi.  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Saydam Yalçın’dan yayınlar hakkında bilgi alan Gökçek yeni stüdyoların hayırlı ve uğurlu olması dileklerinde bulundu. 
Ahmet Saydam Yalçın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, çalışmaları hakkında Gökçek’e bilgiler aktardı. Teknolojinin son imkânlarını kullanarak radyo stüdyolarını oluşturduklarını söyleyen Yalçın,  Ankara halkının kendisine ve radyolarına gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. 

İnternet haberciliği alanında öncü yayıncılık sergileyen Refleks Medya Genel Yayın yönetmeni Semih Aydın da internet gazeteciliğinin gücüne dikkat çekerek; önümüzdeki yıllarda internet gazeteciliğinin öneminin daha da artacağını belirtti.

Ahmet Saydam Yalçın ve Refleks Medya Genel Yayın Yönetmeni Semih Aydın ile ASY Medya bünyesinde yer alan Aşk fm, Ostim Radyo, Radyo Trafik Ankara, Refleks Medya Haber Merkezi ve Portacal Ajansı gezen Gökçek, çalışma ortamını ve son teknoloji ile donatılmış radyo stüdyolarını çok beğendiğini belirtti.

ASY Medya’nın yeni stüdyolarının açılışı geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından yapılmıştı.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner15
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV