banner2

banner10

23 Eylül 2019 Pazartesi

Özgün Müziğin Modern Ozanı “Ozan Çağlar” Dan Sosyal İçerikli Klip

Özgün müziğin modern ozanı Ozan Çağlar, sosyal içerikli klibiyle izleyenleri büyülüyor. Geçtiğimiz yıllarda “Aşk Anarşisttir” ve “Bana Aşkı Sen Anlat” albümleriyle adından sıkça bahsettiren Ozan Çağlar, “Vazgeçtim” albümü ve çektiği kliple de adından oldukça söz ettireceğe benziyor.

07 Ağustos 2014 Perşembe 13:52
Özgün Müziğin Modern Ozanı “Ozan Çağlar” Dan Sosyal İçerikli Klip
Özgün müziğin modern ozanı Ozan Çağlar, sosyal içerikli klibiyle izleyenleri büyülüyor. Geçtiğimiz yıllarda “Aşk Anarşisttir” ve “Bana Aşkı Sen Anlat” albümleriyle adından sıkça bahsettiren Ozan Çağlar, “Vazgeçtim” albümü ve çektiği kliple de adından oldukça söz ettireceğe benziyor. İlk klibini albüme adını veren “Vazgeçtim” parçasına çeken Çağlar, klibindeki sosyal içerikli mesajıyla da dikkatleri çekti. “Kadına Şiddet” konusunun işlendiği klip, içerdiği sosyal mesaj bakımından bir ilki yaşıyor. “Kadına Şiddet” hiç bu kadar güzel anlatılmamıştı...

Kadına şiddet hiç bu kadar güzel anlatılmamaıştı. Geçtiğimiz yıllarda çıkardığı “Aşk Anarşisttir” ve “Bana Aşkı Sen Anlat” albümleriyle gündeme gelen ve büyük beğeni toplayan özgün müziğin modern ozanı Ozan Çağlar, yepyeni albümü ve sosyal içerikli klibiyle adından oldukçasöz ettireceğe benziyor. “Vazgeçtim” albümünü piyasaya süren ve albüme adını veren “Vazgeçtim” parçasına çektiği sosyal içerikli mesajıyla gündeme bomba gibi düştü. “Kadına Şiddet”in konu alındığı klip, “Kadına Şiddet” hiç bukadar güzel anlatılmamıştı dedirtti.

“Vazgeçtim” parçasının klibini Ozan Alan imzasıyla izleyenlerin beğenisine sunan Çağlar, taşıdığı sosyal içeriklerle klibinden tam not almayı başardı. Klipte Tayfun Talipoğlu, Candaş Talipoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı çalışanları sanatçıya destek verdi. “Kadına şiddet” i konu alan klip verdiği sosyal içerikli mesajla bir ilk olma özelliği taşıyor.

Geçtiğimiz günlerde birçok TV ve müzik kanalında yayınlanmaya başlayan klip, içerdiği konu bakımından büyük beğeni topladı. Kadına yönelik şiddet ve genç kadın ölümleri konusunda sosyal platformlarda yaptıkları çalışmalar ile dikkat çeken “Beyaz Adım” platformu da klibe ve çalışmalara destek verdiklerini ifade ediyorlar. Behzat Ç, Deniz Yıldızı, Beni Affet, Unutma Beni gibi birçok diziden de oyuncu olarak tanıdığımız Ozan Çağlar, özellikle çocuklar yararına olan, engelli ve mağdur vatandaşlarımız yararına yapılan bütün etkinliklerde var olacağını ifade ediyor.

Ozan Çağlar'ın "Kadına Şiddete Hayır"ı işlerdiği sosyal mesaj verdiği klibini izleyin...
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner15
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV