banner2

banner10

21 Ağustos 2019 Çarşamba

Yeni Assassin's Creed Oyunu Duyuruldu

Ubisoft yeni Assassin's Creed oyununu Victory kod adıyla duyurdu.

09 Mayıs 2015 Cumartesi 15:07
Yeni Assassin's Creed Oyunu Duyuruldu
Ubisoft'un kısa süre içerisinde en köklü serilerinden birisi haline gelen Assassin's Creed'in yeni oyunu geçtiğimiz saatlerde duyuruldu. Gerçi bu durum oyun severler için çokta büyük bir sürpriz olmadı. Zira EA için Fifa, Konami için PES, Activision için Call of Duty neyse, Ubisoft içinde Assassin's Creed o oldu.
Her sene en az bir Assassin's Creed oyunuyla karşılaşmaya zaten aşinaydık. Fakat Ubisoft geçtiğimiz sene bu sayıyı farklı platformlarda üçe, dörde kadar yükseltmeyi başardı.
Yeni duyurulan oyuna geçecek olursak; aslında Ubisoft yetkilileri bir ön duyuru gerçekleştirdi. Oyun hakkındaki detayların ise 12 Mayıs'ta Türkiye saati ile 19:00'da gerçekleşecek olan canlı sunumda aktaracaklarını belirttiler.::

Yeni Bir Assassin's Creed Serisi mi Doğuyor?

Oyun hakkında çıkan dedikodulara göre yeni Assassin's Creed oyununun ismi Victory olacakmış. Daha doğrusu Ubisoft oyunu şimdilik bu isimle telaffuz ediyor. Öte yandan oyun dünyasının sızıntılarıyla ün kazanmış olan mecrası Kotaku ise bu ismin sadece bir kod ismi olduğunu ve yeni oyunun isminin Assassin's Creed Syndicate olacağını iddia ediyor.
Oyun hakkında çıkan dedikoduların ortak yanı ise yeni Assassin's Creed oyununun Büyük Britanya'da Prenses Victoria zamanında geçecek olması. Tabi ki bu konu hakkında da henüz kesinleşmiş bir durum yok. Fakat Kotaku bunu bazı kaynaklara dayanarak sağlam bir şekilde iddia ediyor. Sonuç olarak yeni Assassin's Creed oyunu hakkındaki detayları 12 Mayıs'ta öğreneceğiz. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner15
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV