banner2

banner10

21 Ağustos 2019 Çarşamba

Uncharted filmine dair inanılmaz bilgiler su yüzüne çıktı!

Hacklenen Sony e-postaları bize duymak istediğimiz her şeyi söylüyor!

17 Nisan 2015 Cuma 16:02
Uncharted filmine dair inanılmaz bilgiler su yüzüne çıktı!
Hatırlarsanız geçtiğimiz Aralık ayında Sony Pictures’ın hesapları hacklenmişti. The Interview’den tutun da çok önemli şirket yazışmalarına kadar birçok gizli bilgi açığa çıkmıştı. Bu yazışmalar halen araştırılıyor ve yepyeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

20 Temmuz 2014 tarihli bir e-posta yazışması, Sony Pictures Entertainment Başkan Yardımcısı Amy Pascal ve yine Sony Pictures’tan Jonathan Kadin’in tartışmalarını gün yüzüne çıkartıyor.


Golden Abyss, Uncharted 3 ile aynı yılda çıktı. Golden Abyss bir hikaye öncesiydi değil mi?

- Evet ama PS3 için değildi, Vita için hazırlanmıştı. Vita üzerinde şu ana kadar en kayda değer başarıyı da zaman o elde etti. Fakat serinin fanlarını düşünüyorsak, PS3’e çıkan oyunları baz almalıyız, Vita’yı değil.

Seri halen PlayStation’ın en büyük markası mı?

- PlayStation’da onun kadar büyük marka olmuş başka oyunlar da var ama şu an için konuşuyorsak, evet Uncharted en büyük.

4. oyunu 2015 yılında çıkartmaya odaklanabilir miyiz?

- (Cevap yok!) Zaten oyun da 2016’ya ertelendi.

Eğer PlayStation’da PS3 exclusive’leri Assassin’s Creed oyunlarından çok satsaydı…

- Elmadan elmaya: Ucharted PS3 üzerinde, Assassin’s Creed’den çok sattı. Ama işin içine portakalları da katarsak, Xbox hesaba alındığında Assassin’s Creed daha çok sattı.

Uncharted oyunlarını oynamış insanlara filme gitmeleri için bir sebep verebilir miyiz?

- Drake’in arka plan hikayesi ve yaşadıkları zaten başlı başına önemli. Bunun haricinde film sırasında birçok farklı bölge gösterme şansımız var. Hatta bu bölgeler oyun içinde olmak zorunda da değil. Drake’in Elena ve Sully’le ilişkisini filmde çok derin bir şekilde aktarabiliriz.

Ardından film için ciddi yazışmalar başlamış. 16 Haziran’da Pascal’ın yönetmenlerinden Hanna Minghella, filmin 400 milyon hasılat getirebileceğini not geçmiş.

Sony Pictures filmin bütçesi hakkında tartışmalara başlamış. En son 100 milyon dolar gözden çıkartılmış ki bu bile çok yüksek bir rakam. Ayrıca ekstra harcamalar için vergi kesintileri dahil 140 milyon dolarlık bütçe için anlaşılmış. Ayrıca filmde rol alması planlanan Mark Wahlberg için de 12 milyon dolar gözden çıkartılmış.

Uncharted için belirlenen çıkış tarihi ise halen 10 Temmuz 2016. Merakla ve heyecanla bekliyoruz. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner15
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV