banner2

banner10

21 Ağustos 2019 Çarşamba

Sevilen Ubisoft Oyunları Artık Daha Ucuz

Ubisoft bünyesinde yer alan Tom Clancy oyunları, Humble Bunbdle'da yer alan yeni bir kampanyaya göre belirli bir süreliğine sudan ucuz. İşte o oyunlar ve inanılmaz fiyatları.

04 Eylül 2015 Cuma 17:30
Sevilen Ubisoft Oyunları Artık Daha Ucuz
Ubisoft'un hatrı sayılır birkaç tane serisi ile birlikte oyun dünyasının önde gelen aksiyon serilerini Tom Clancy olarak bünyesinde bulunduran Ubisoft, kuşkusuz bu oyunlar sayesinde hala dünyanın önde gelen oyun firmalarından biri olmayı başarabiliyor.

Thomas Leo Clancy Jr. adlı ünlü savaş dönemi yazarı tarafından oyun dünyasına aktarılan bu yapımlar, özellikle senaryo yapısıyla ön plana çıkmış gerisini de Ubisoft yapımcılarının geliştirme maharetine bırakılmıştı.


Şimdi ise Tom Clancy deyince aklan gelen birçok ünlü oyun Humble Bundle sayesinde oldukça ucuz bir fiyat etiketi üzerinden toplu olarak satın alınabiliyor. Bilineceği üzere Humble Bundle, oyun satışı üzerinden kazandığı paranın en az %10’unu hayır kurumlarına bağışlıyor. Bu %10’luk dilim oyun yayıncıları ile yapılan anlaşmalara göre daha da yükselebiliyor.

Sadece 1 Dolar!
Bundleda yer alan oyunlara baktığımızda Tom Clancy's Rainbow Six, Tom Clancy's Rainbow Six 3 Gold (Raven Shield / Athena Sword), Tom Clancy's Rainbow Six Vegas, Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory, Tom Clancy's Ghost Recon ve Ubisoft'un yeni oyunu Tom Clancy's Rainbow Six Siege'in multiplayer beta giriş hakkı bulunuyor. Bu kadar geniş bir oyun havuzunun yanında ilginç olan ise bunları sadece 1 dolar üzerinden satın alıp, sahip olabiliyorsunuz.


Tom Clancy oyunları Humble Bundle sayfası

Tüm bu oyunlara sahip olmak ve hayır kurumuna giden meblağda benim de payım olsun diyorsanız yukarıdaki adresten oyunun sayfasına gidebilir, minimum 1 dolar karşılığında istediğiniz fiyat etiketi üzerinden bundle'ı satın alabilirsiniz. 


    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner15
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV