banner2

banner10

21 Ağustos 2019 Çarşamba

GIST için cosplay başvuruları başladı

Büyük ödüllü üstelik...

28 Eylül 2015 Pazartesi 16:08
GIST için cosplay başvuruları başladı
Gaming İstanbul (GIST) 4-7 Şubat 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Yerli ve yabancı birçok firmanın katılacağı etkinlik, ilk defa gerçekleşecek olsa da birçok oyunsever heyecanla bekliyor.

İlk yıl için 100.000+ ziyaretçi hedefiyle yola çıkacak olan GIST, dünya çapında yıllık 250’den fazla fuar ve 4000’den fazla etkinlik düzenleyen GL events’in “oyun işini ciddiye aldığını” gösteren bir proje.

GIST 2016, oyun dünyası için farklı etkinlikler ve yeniliklerle geliyor. Ziyaretçi partileri, konserler, cosplay yarışmaları, networking buluşmaları, farklı yaş grupları için amatör ve profesyonel turnuvalar, GIST Ekibi’nin hazırladığı sürprizlerden bazıları. Aynı zamanda ciddi bir B2B desteğine sahip olan GIST’te profesyonel ajanda aplikasyonu Match&Meet, sektörel seminerler, üniversite etkinlikleri, kariyer duvarları ve üniversitelerin oyun geliştirme bölümleri/ kulüpleri için “oyununa ses getir” etkinlikleri bulunacak.

Etkinliğin öne çıkan bir diğer başlığı ise cosplay yapanlara en sahipliği yapması. Bunun için de büyük bir yarışma düzenleniyor. Büyük para ödüllerinin de verileceği cosplay yarışmasına başvurular başları. Buradan başvurabilirsiniz. Yarışmanın jürisi Leon, Enji, Manuel ve Kaldorei gibi uluslararası Cosplay ustalarından oluşuyor.

GIST Cosplay Yarışması Ödülleri

Birincilik Ödülü 5000 TL değerinde hediyeler

İkincilik Ödülü 2500 TL değerinde hediyeler

Üçüncülük Ödülü 1000 TL değerinde hediyeler 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner15
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV